Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Сихів
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
Минають роки....1-й листопад 1918 року належить історії. В бібліотеці с. Сихів проведено історико-краєзнавчий екскурс «ЗУНР. Історія України – Галичина».
І знову маленькі користувачі бібліотеки с. Сихів із захопленням перегортають сторінки "Фортунчика".
До Всенародного Дня Батька у бібліотеці с. Сихів проведено творчо-поетичну майстерню "Найдорожчому у світі".
Ми маленька частинка української читаючої нації. Чим здивує нас 25-й ювілейний форум видавців у м. Львові.
25 березня в с.Сихів завідувач бібліотекою Галина Франків та директор Народного дому Володимира Мельник провели майстер-клас "Писанкове диво".
Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек традиційне і довгоочікуване свято - "Всеукраїнський тиждень дитячого читання".
Працівники культури с.Сихів Галина Франків та Володимира Мельник підготували та провели тематичний вечір «Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське в душі ми збережем» присвячений 204-ій річниці від дня народження Генія українського народу, великому патріоту України, її Пророку Тарасу Шевченку.
У Вічність із Майдану відлетіла – такими слова Галина Франків, завідувач бібліотекою с.Сихів розпочала вечір пам’яті "Небесна Сотня у вирій полетіла", який підготувала та провела спільно з Володимирою Мельник, директором Народного дому.
«Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній», - такими словами розпочалась година поезії "Без мови рідної і народу нашого нема» у бібліотеці с.Сихів
17 лютого 2018 року працівники культури с.Сихів зав.бібліотекою Галина Франків та директор Народного дому Володимира Мельник в приміщенні Народного дому організували та провели творчу майстерню "Декор свічки своїми руками" ,або ще як називають холодний декупаж свічки.
Події відсутні