Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Олексичі
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
Бібліотекар Галина Сосна провела історичний екскурс по подіях Листопадового Зриву та ознайомила усіх присутніх з книжковою виставкою.
27 жовтня в бібліотеці с. Олексичі завершилось Свято української книги. У холодний осінній день за чашкою гарячого запашного чаю пройшло книжкове чаювання «Гарячі книги для холодних днів».
Всі учасники мали завдання відтворити вечірню красу старовинного Львова. У цьому їм допомагала місцева художниця Христина Бачинська
Працівники культури села Олексичі завершують вишивання сорочки для наших воїнів.
У бібліотеці с. Олексичі до 100-річчя від дня народження видатного педагога Василя Сухомлинського та Дня батька проведено літературну подорож "Казковий світ Василя Сухомлинського".
"Читання відкриває світи" - під таким гаслом проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання в Україні і, зокрема, у бібліотеці села Олексичі. Його завданням є заохочення дітей до читання, популяризація найкращих надбань української та світової літератури.
"Її вірші, як перла многоцінні...". Під такою назвою працівники культури с. Олексич Галина Сосна, бібліотекар бібліотеки та Галина Типак, директор Народного дому спільно з вчителем української мови та літератури Іриною Капустинською провели літературний огляд - мандрівку, присвячений 147-річниці від дня народження Лесі Українки.
Відзначаючи Міжнародний день рідної мови у Народному домі с. Олексичі бібліотекарем Галиною Сосною та директором Народного дому Галиною Типак організовано та проведено літературні читання " Дзвенить струмочком рідна мова".
Події відсутні