Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Загірне
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
2 жовтня 2018 р. працівники культури с. Загірне провели годину радісного спілкування "Посмішка дарує щастя" з учнями 2,3,4 класів.
28 вересня працівники культури с. Загірне провели екологічну мандрівку «Проблеми довкілля». Леся Ярич, зав. бібліотекою презентувала книги про природу, розповідала про ставлення людини до природи та збереження чистоти довкілля, спільно з директором Народного дому Ольгою Яцурою провели вікторину «Природа навколо нас».
для українських захисників руками директора Народного дому Ольги Яцури, зав. бібліотекою Лесі Ярич та вишивальницею О.Мирдак і рукодільницею А.Прядко с. Загірне.
В обласний день читання бібліотекар с.Загірне Леся Ярич відвідала початкові класи Загірненськой основної школи I-II ст.і разом з вчителями І.Андрейців,О.Осташ,О.Кащій,І.Стеблиною,О.Яцурою читали твори В.Сухомлинського,Т.Савчинської-Латик,Т.Гайдукевич,А.Бачинського,а також представила презентацію нових книг.
У тиждень дитячої книги, зав.бібліотекою с.Загірне Леся Ярич відвідала дошкільний навчальний заклад і спільно з вихователями Ю.Гудзуватою, Г.Шабан та М.Вигинною провела хвилинки радісного читання 'Країна книжкова-країна казкова". В ході заходу були зачитані українські народні казки, а також поезія Марії Людкевич.
«Шевченкове слово житиме у віках» - під такою назвою у бібліотеці с.Загірне відбувся літературний колаж, який провели працівники культури Леся Ярич та Ольга Яцура. Присутні ознайомилися з книжковою викладкою та зачитали уривки поезії Великого Сина України.
Кожен народ, кожна нація має своїх митців, якими пишається. До таких і відноситься Володимир Івасюк та Квітка Цісик. Саме цим видатним постатям працівники культури с.Загірне Леся Ярич та Ольга Яцура присвятили вечір – розповідь «Пісня буде поміж нас», який підготували і провели в бібліотеці.
У бібліотеці с.Загірне проведено духовний хронограф "Мудрість Блаженнішого Любомира Гузара". 10 цікавих фактів про життя Людини із янголом на плечі-Любомира Гузара розповіли бібліотекар Леся Ярич та директор Народного дому Ольга Яцура, а також учасники заходу Д.Шевцова, Х.Гнатів, С.Пак, І.Ярич.
У бібліотеці с.Загірне спільно з Народним домом та місцевою школою відбулись історичні читання "Ми Сотнею пішли на небо"
Події відсутні