Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Голобутів
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
29 вересня в бібліотеці с. Голобутів проведена година-спомин "Бабин Яр: без права на забуття" присвячена 77-й річниці трагедії.
Зав. бібліотекою Берездецька О. М. та громада с. Голобутів долучились до участі національно - патріотичного проекту "Вишиваний оберіг,Тобі наш український захисник".
До 115-ої річниці від дня народження Наталі Забіли в бібліотеці с.Голобутів проведено літературні читання. Книги її можна назвати захоплюючими "підручниками життя", котрі так цікаво, дохідливо і високохудожньо розповідають про довколишній світ, квіти і траву, вітер, дерево
бібліотекар бібліотеки с.Голобутів Ольга Берездецька запросила своїх користувачів на літературний марафон «Лунай величне наше слово» під час якого проведені мовознавчі конкурси та вікторини «Найкращий знавець рідного слова», «Мовні перлини Лесі Українки».
В бібліотеці с.Голобутів працівники культури Ольга Берездецька, бібліотекар бібліотеки та Лілія Мірчук, директор Народного дому провели годину скорботи "Небесна Сотня Воїнів Майдану".
14 лютого надзвичайно важливий день для нас, бібліотечних працівників,адже це день дарування книг. Ми всі пам’ятаємо, що рідне слово дане Богом і як всім було приємно, що з першим духовним книжковим авторським дарунком «Покров твій святий прославляємо» до Центральної районної бібліотеки завітав наш постійний читач,наш митець,відомий маестро-хормейстер, регент, директор Братківської школи мистецтв - Юрій Юник, одним словом, людина
Події відсутні